Oferta

Aby uchwycić w kadrze magię rodzicielstwa, niemowlęctwa, dzieciństwa, czy wreszcie dorastania, warto zdać się na specjalistę dysponującego odpowiednim sprzętem, wiedzą i doświadczeniem.

Na zdjęciach staram się uchwycić "tę chwilę" i emocje, dlatego też zrezygnowałem z robienia zdjęć pozowanych w studio. Staram się wykonywać portrety dzieci - podobnie jak i portrety rodzinne - w domu u Klienta. Portretowanie dzieci w ich naturalnym otoczeniu zwiększa ich poczucie nieskrępowania i bezpieczeństwa, sprawiając że zdjęcia są bardziej naturalne i spontaniczne. Takie fotografie mają ponadto dodatkową wartość w przyszłości - przywołują wspomnienia dzieciństwa spędzonego w domu.

Każde zlecenie jest przeze mnie traktowane indywidualnie. Zwykle moja sesja wygląda w ten sposób, że pracuję z dzieckiem, dziećmi, czy całą rodziną przez kilka godzin, towarzysząc im w ich rodzinnym domu, na działce, podczas spaceru czy wycieczki, starając się uchwycić w obiektywie najlepsze i najbardziej naturalne momenty.

Wykonuję także zdjęcia reportażowe podczas:
- uroczystości kościelnych (np. chrztów, komunii, ślubów);
- imprez w żłobkach i przedszkolach (np. bale karnawałowe);
- uroczystości rodzinnych w domu u Klienta, restauracji, czy sali zabaw (np. urodziny, imieniny itp.)

Zdjęcia z każdej sesji są przeze mnie selekcjonowane i poddawane starennej obróbce komputerowej.
W efekcie rodzice otrzymują zdjęcia pociechy w postaci cyfrowej oraz - na dodatkowe zmówienie - także:
- świetnej jakości odbitki luzem bądź wklejone do albumu (różne formaty zdjęć do wyboru);
- przepiękne fotoksiążki (oprawione i opracowane graficznie);
- śliczne fotopostery gotowe go zawieszenia na ścianie;
- rozmaite gadżety ze zdjęciami dziecka (np. pocztówki, kalendarze, kubki, puzzle, skarbonki, koszulki, śliniaczki, podkładki pod mysz itp.)

Ceny sesji zaczynają się już od 700 zł, a ostateczna cena jest zawsze ustalana indywiduwalnie i zależy od zakresu usługi, liczby zamówionych odbitek, fotoposterów, gadżetów etc. W celu umównienia sie na sesję i omówienia szczegółów zachęcam do kontaktu ze mną.